Biżuteria dla fanów musicali – pomysły na prezenty dla mamy, żony, córki, siostry i dziewczynyMacie w swoim otoczeniu damę, która nie dość, że kocha błyskotki, to jeszcze musicale? Nie powinniście mieć więc najmniejszego problemu z wyborem idealnego prezentu na jej urodziny, rocznicę czy nadchodzące święta. Jeżeli jednak macie – do usług! Zapraszam na kolejny poradnik prezentowy, tym razem zestawienie różnego rodzaju biżuterii inspirowanej musicalami, idealnej na prezent na różne okazje, czy to urodziny córki, Dzień Matki czy rocznica ślubu.
Muzyczna i teatralna biżuteria

biżuteria dla fanów muzyki i teatru

Zacznijmy od kategorii najbardziej neutralnej, na wypadek, gdybyście nie byli pewni, jaki musical jest jej ulubionym, ale jednak chcecie pokazać, że wiecie o jej zamiłowaniu do muzyki i teatru. Warto wtedy wybrać coś z nutami, instrumentem lub maskami teatralnymi. Możecie kupić większy zestaw, muzyczny naszyjnik z kolczykami (5), lub skupić się na pojedynczych elementach: wisiorek z fortepianem (1), kolczyki z motywem muzycznym (2) lub teatralnym (3), czy zawieszki do bransoletek typu charms (4). Elegancko prezentuje się również bransoletka z maską (6) czy pierścionek z kluczem wiolinowym (7). Jeżeli chodzi o akcesoria dodatkowe, dostępne są muzyczne breloczki (8) oraz torebki (9). Możemy nawet pójść krok dalej i na najbliższy bal karnawałowy zamówić maskę (10).


Biżuteria dla fanów Upiora w Operze

biżuteria dla fanów upiora w operze

Jeżeli mamy do czynienia z fanem musicalu Upiór w Operze, możemy być pewni, że naszym motywem przewodnim w poszukiwaniu idealnego prezentu stanie się maska zasłaniająca połowę twarzy. Będą więc to kolczyki, prostsze (3) lub bardziej błyszczące (4), czy też naszyjnik (5). Można także zamówić pierścionek (2) z popularnym z musicalu cytatem lub bransoletkę (1), na której znajdą się wszystkie kojarzone z tym tytułem elementy.


Biżuteria dla fanów Les Miserables

biżuteria dla fanów les miserables nędzników

Jeżeli Wasz jubilat pokochał musical Nędznicy, prawdopodobnie jest również zafascynowany Francją. Możemy więc podarować naszyjnik z Paryżem (1). Dodatkowe elementy powiązane już stricte z Les Miserables oferują bransoletki z zawieszkami, prostsze (3) lub nieco bogatsze (5). Na rynku dostępne są także naszyjniki z Cosette (4) lub z cytatem Victora Hugo (6). Wciąż najpopularniejszym cytatem wydaje się jednak sławetne One Day More (2) oraz numer 24601 (7). Ten pojawia się także na prostych breloczkach (8).

Biżuteria dla fanów musicalu Hamilton

biżuteria musical hamilton

Chyba nie ma osoby, która nie słyszała o musicalu Hamilton. Ten tytuł przekonał do gatunku musicalu i filmów muzycznych mnóstwo ludzi, a grupa ta pewnie powiększy się 3 lipca, kiedy to na Disney+ trafi nagranie z Broadwayu. Trzeba więc zaopatrzyć się w biżuterię! Mogą być bransoletki proste (1) lub z zawieszkami (5), naszyjniki (3), kolczyki (2) lub pierścionki Awesome. Wow. (4) czy Rise Up (6).


Biżuteria dla fanów musicalu Dear Evan Hansen

biżuteria dla fanów musicali dear evan hansen

Dear Evan Hansen to stosunkowo świeży musical na rynku światowym, do tego jeszcze nigdy nie wystawiany w Polsce. Okazał się jednak na tyle poruszający, że dość szybko zaskarbił sobie przychylność publiki i zyskał grupę fanów. Jest popyt, jest podaż, więc możemy już kupić naszyjniki z cytatem You Will Be Found (1) lub z noszoną przez głównego bohatera koszulką (2), albo bransoletki: proste ringi (3), w wersji z zawieszkami (5), czy też delikatniejsze i bardziej eleganckie (4).

Biżuteria dla fanów musicalu Wicked

biżuteria dla fanów musicalu wicked

Wśród produkcji, których polskiej premiery najbardziej wyczekują fani, bardzo często wymienia się musical Wicked. Zielony kolor powiązany z musicalem pięknie prezentuje się na biżuterii! Możemy dostać bransoletki przyjaźni z cytatami (5), idealne dla przyjaciółki, jako symbol przyjaźni, lub z zawieszkami (1), kolczyki (3), bogaty naszyjnik (4) lub nieco prostszy, nawiązujący do musicalu w bardziej symboliczny sposób (2).

Biżuteria dla fanów innych musicali

biżuteria dla fanów musicali

Nie ukrywajmy – musicali jest mnóstwo i ciągle pojawiają się nowe. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie; wystarczy poszukać, by przekonać się, że niemal do każdego tytułu powstał jakiś gadżet. Istnieje naszyjnik dla fanów Aladyna (2) oraz Heathers (5). Bransoletki dla kogoś, kto przepada za Newsies (6), Annie (7) czy Legalną Blondynką (8). Jeżeli nie chcemy wybrać typowej biżuterii, możemy sprezentować jakiś drobiazg: breloczek z Frozen (4) lub przypinkę z Be More Chill (3). A jeżeli nie możemy zdecydować się na jeden tytuł, zawsze można zainwestować w bransoletkę, która uwzględni ich kilka (1).

Koniecznie pochwalcie się w komentarzach Waszą kolekcją musicalowej biżuterii!


Wybierz podobny kierunek: 


Kochasz musicale? Dołącz do grupy uMUSICALnieni oraz polub Kierunek: Musical na Facebooku

Prześlij komentarz

0 Komentarze