Obierz właściwy Kierunek: MUSICAL


O STRONIE


KierunekMusical.pl to strona skierowana zarówno do fanów musicali, których cieszy możliwość zapoznania się z kolejnymi wiadomościami na temat ich ulubionego gatunku, jak i do początkujących, którzy w sferze musicali i filmów muzycznych nie poruszają się zbyt biegle. 

Szukasz produkcji dobrej do rozpoczęcia swojej przygody z musicalami? 
Chcesz znaleźć musical idealny dla dzieci? 
Planujesz zwiedzić Warszawę i nie wiesz, który teatr muzyczny najlepiej odwiedzić? 
Poszukujesz produkcji opartych na muzyce rockowej? Z wątkiem politycznym? Czegoś dla fanów młodzieżowych książek o wampirach? Innych tytułów z Twoim ulubionym aktorem? 
Wystarczy, że w menu głównym wybierzesz zakładkę drogowskaz, która wyświetli wszystkie poruszane na stronie wątki i pomoże Ci obrać odpowiedni kierunek. Po wybraniu interesującego Cię tematu zobaczysz materiały z nim związane.

Jeżeli jednak wciąż nie znajdujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, potrzebujesz więcej informacji lub wcale nie poruszono istotnego dla Ciebie wątku, masz zażalenia czy propozycje na kolejne teksty, które powinny znaleźć się na stronie, napisz na kierunekmusical@gmail.com.

Możesz także odwiedzić fanpage na Facebooku, gdzie dzielę się informacjami z ostatniej chwili, grupę uMUSICALnieni dla fanów musicali, a także instagram. Część materiałów będzie również publikowana na YouTube oraz Spotify.

KIM JESTEM?


Gdybym umiała śpiewać i tańczyć, grałabym w musicalach. 
Gdybym była bardziej ogarnięta, pracowałabym w teatrze muzycznym. 
Gdybym potrafiła, produkowałabym filmy muzyczne. 
Gdybym mogła, mieszkałabym w teatrze wystawiającym musicale. 

A tak – pozostaje mi tylko o musicalach pisać.
I hobbystycznie (oraz brutalnie) wciskać ludziom kolejne tytuły do obejrzenia.

Chcę Ci pokazać, że musicale to sztuka, ale i rozrywka, a teatr wcale nie jest miejscem przeznaczonym tylko i wyłącznie dla elit. Chcę zarówno dostarczyć Ci informacji, jak i rozbawić, wzbudzić ciekawość, zainspirować i zaskoczyć. Uświadomić, że temat musicali możesz dostrzegać wszędzie wokół siebie, nawet nie zdając sobie z tego sprawy i udowodnić, że mówienie o nich nie ogranicza się tylko do recenzowania spektakli. Chcę, byśmy wspólnie pogłębiali naszą wiedzę o musicalu, jednocześnie świetnie się bawiąc i nie potępiając swoich braków, traktując je raczej jako możliwość dalszego rozwoju i kolejne perełki do odkrycia. I  – przede wszystkim – chcę sprawić, że pokochasz musicale miłością wielką i wieczną.

Marta Dąbkowska, podobno Wybredna Maruda

Prześlij komentarz

0 Komentarze